1 مرداد 1403 6:27 ق.ظ

لوگوی سایت شهرداری اسدیه

.

به گزارش روابط عمومی شهرداری اسدیه، کیانی رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان درمیان با مهندس صادقی شهردار اسدیه دیدار و گفتگو کرد.
صادقی شهردار اسدیه در این دیدار ضمن قدردانی از همکاری و تعامل سازنده اداره منابع طبیعی بیان کرد: توسعه همه جانبه شهر به همکاری و همراهی مدیران شهرستان با مجموعه مدیریت شهری وابسته است.وی تصریح کرد: منابع طبیعی ثروت عمومی است و همه باید تلاش کنند تا این ثروت ملی حفظ شده و به نسل های آینده انتقال داده شود.
مهندس صادقی منابع طبیعی رایکی از ارکان توسعه یافتگی هر کشور دانسته و خواستار جدیت اداره منابع طبیعی و آبخیزداری در حفظ وحراست ازمنابع طبیعی شدو تصریح کرد:منابع طبیعی ثروت عمومی است و همه باید تلاش کنند تا این ثروت ملی حفظ شده و به نسل های آینده انتقال داده شود.
شهردار اسدیه توسعه و گسترش سرانه فضای سبز شهر را یکی از برنامه های راهبردی این شهرداری در دوره کنونی عنوان کرد و گفت: هر قدر به سمت توسعه فضای سبز شهری پیش برویم بر ایجاد آرامش روحی و روانی شهروندان افزوده ایم
ابراهیم کیانب رئیس اداره منبع طبیعی شهرستان نیز در این دیدار از تعامل سازنده شهرداری با ادارات قدردانی و به ارائه گزارشی از اقدامات این اداره پرداخت.