4 خرداد 1403 1:33 ق.ظ

لوگوی سایت شهرداری اسدیه
شعار 1402

.

به گزارش روابط عمومی شهرداری اسدیه، ابوالفضل طوری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان درمیان با مسعود صادقی شهردار اسدیه در دفتر شهردار دیدار و پیرامون مسائل فرهنگی سطح شهر، گفت و گو کردند.
طوری در این دیدار گفت: انجام فعالیت های فرهنگی هنری و فرهنگ سازی رفتارهای اجتماعی از جمله فعالیت هایی است که در این حوزه انجام می شود و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و شهرداری می توانند تعاملات مثبت و سازنده ای با یکدیگر داشته باشند.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان در ادامه پیرامون فعالیت فرهنگی و هنری مشترک ارشاد اسلامی و شهرداری اشاره کرد و بیان داشت:کارها با مشارکت و تعامل نتایج بهتری خواهد داشت پس هرچه تعامل و نزدیکی بیشتری بین دو دستگاه وجود داشته باشد،برنامه‌های متعدد فرهنگی و هنری با کیفیت بیشتری برگزار خواهد شد.
وی تصریح کرد:زمینه‌ها و ظرفیت‌های قابل‌ ملاحظه‌ای وجود دارد که با برنامه‌ریزی منسجم و مدون می‌توان از این ظرفیت‌ها استفاده کرد تا اتفاقات خوبی در حوزه‌ی فعالیت های فرهنگی و هنری در راستای سیاست‌های دو دستگاه شاهد باشیم.
در این دیدار مهندس صادقی شهردار اسدیه نیز با اشاره به ظرفیت های مطلوب شهرداری و توجه ویژه به رویکردهای فرهنگی هنری در حوزه های عمومی، آمادگی خود را مبنی بر مشارکت مؤثر در طرح ها و برنامه های فرهنگی اسدیه همچون گذشته اعلام کرد.
وی با برشمردن اولویت رویکرد مدیریت شهری برای مباحث فرهنگی، برشمردن شاخص های برجسته فرهنگی شهر، را از برنامه های این مجموعه عنوان کرد.
در ادامه صادقی شهردار اسدیه با اشاره به فعالیت های چند ساله شهرداری و علاقمند مندی آن به انجام امور فرهنگی گفت: شهرداری در اصل یک نهاد اجتماعی است تا صرفا خدمات رسان و هرگونه حمایت و همکاری در جهت رشد و تعالی سرمایه اجتماعی انجام خواهد داد.
لازم به ذکر است در این دیدار رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان درمیان هم حضور داشت.