1 مرداد 1403 6:43 ق.ظ

لوگوی سایت شهرداری اسدیه

.

به گزارش روابط عمومی شهرداری اسدیه، قاسمی رئیس پست بانک باجه درمیان با مهندس صادقی شهردار اسدیه دیدار کرد.

مهندس حامد قاسمی در این دیدار با اشاره به اهمیت تعامل میان نظام بانکی و شهرداری‌ها در راستای ارتقای سطح زندگی شهروندان آمادگی این بانک را به منظور برقراری تعاملات بیشتر با شهرداری اسدیه اعلام داشت و ارتباط مفید و مؤثر پست بانک و شهرداری اسدیه را باعث توفیق بیشتر خدمت رسانی به شهروندان عنوان کرد.

وی افزود: موفقیت یک بانک حاصل تعیین مکان مناسب شعب، ارائه خدمات مطلوب و برخورد مناسب با مشتری است و پست بانک با در نظر گرفتن این ویژگی ها توانسته است در کلان شهرها و شهرهای کوچک و خصوصا روستاها به ارائه خدمات قابل قبولی بپردازد.

در ادامه، صادقی، شهردار اسدیه نیز ضمن قدردانی از تعامل همه جانبه و خدمات مطلوب پست بانک در سطح شهر و شهرستان گفت: تعامل مناسب میان این دو نهاد موجب رضایتمندی شهروندان از خدمات شهری خواهد شد.

وی همچنین با اشاره به این که تکریم ارباب رجوع، مشتری مداری و همکاری پست بانک با نهادهای عمومی غیردولتی همچون شهرداری مثال زدنی است، توسعه فعالیت های این بانک در اسدیه را خواستار شد.

همچنین لازم به ذکر است در این دیدار نسبت به ایجاد بسترهای مساعد و مناسب به‌منظور گسترش روابط دوجانبه در قالب ارائه امکانات و خدمات بانکی، تأمین منابع مورد نیاز و ارائه تسهیلات اعتباری به گفت وگو پرداختند.