4 خرداد 1403 1:22 ق.ظ

لوگوی سایت شهرداری اسدیه
شعار 1402

.

به گزارش روابط عمومی شهرداری اسدیه، مسعود صادقی با صدور پیامی فرا رسیدن اول ذی القعده میلاد حضرت معصومه(س) و آغاز دهه کرامت ویازدهم ذی القعده میلاد فرخنده و پرنور و سرور هشتمین حجت خدا، آیت حق حضرت علی بن موسی الرضا(ع) را تبریک گفت.

 بسم الله الرحمن الرحیم

 خجسته باد فرخنده دهه مبارک کرامت «ایام جشن و سرور ولادت دو نور تابناک از سلاله پاک نبی(ص) که وجود مطهرشان، زینت بخش خاک مقدس ایران اسلامی شده است. ایامی که به یمن میلاد فرزندان همام امام موسی کاظم(ع)، رحمت و کرامت الهی بر این سرزمین تابیدن گرفته و شور و شادی را میهمان دل های شیعیان و دلدادگان به اهل بیت عصمت و طهارت (ع) می کند.

دهه اول ذی القعده به نام دهه کرامت نامگذاری شده است که ایام بسیار مبارک و پر برکتی است که در آن به واسطه میلاد انوار الهی ، عرش شکوفه باران است و فضا آکنده از عطر حضور ملائک مقربی است که زانوی ادب بر زمین نهاده اند.
دهه کرامتی که در آن عطر شمیم رضوی و فاطمی در کشور می پیچد و فرصت نابی برای ترویج سیره و فرهنگ اهل بیت(ع) و تکریم مقام ولایت فراهم می شود

بارگاه والیان کرامت عطر خوش دلدادگی را برای مشتاقان جاودانه نموده و دست شفاعت شان دلربایی عارفانه را برای مسلمانان به ارمغان آورده است تا آرامش وجودی خود را در کنار آن دو محبوب طهارت و مهربانی ببینند.

ولادت حضرت معصومه (س) و آغاز دهه کرامت فرصتی است برای الگوبرداری دختران امروز و مادران آینده جامعه ایران اسلامی از بانویی ارجمند که در عفت، تقوا، بردباری و شجاعت بی بدیل می باشد.

بی تردید الگو برداری از آن شخصیت بزرگوار بهترین راه دستیابی دختران امروز و مادران فردای ایران اسلامی به زندگی سالم، موفقیت، سعادتمندی و بهروزی است.

اینجانب فرا رسیدن میلاد مسعود شفیعه روز حساب، کریمه اهل بیت، حضرت فاطمه معصومه ( س) و خجسته زاد روز ثامن الائمه، حضرت امام علی بن موسی الرضا (ع)، حضرت احمد بن موسی (ع) و دهه کرامت را به عموم مسلمانان و دلدادگان کرامت اهل بیت (علیهم السلام)، بویژه مردم مومن و ولایتمدار شهر اسدیه تبریک و تهنیت می گویم و از آستان خداوند بزرگ، بهره مندی بیش از پیش از اقیانوس فضائل و کرامات اهل بیت را برای جویندگان طریق آل الله مسالت دارم.

مسعود صادقی

شهردار اسدیه