2 اسفند 1402 6:47 ب.ظ

لوگوی سایت شهرداری اسدیه
شعار 1402

.

به گزارش روابط عمومی شهرداری اسدیه، مهندس صادقی شهردار اسدیه ۲۷ اردیبهشت ماه 1402 روز ملی ارتباطات و روابط عمومی را به دست اندرکاران این عرصه تبریک گفت که متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

نامگذاری ۲۷ اردیبهشت به عنوان روز جهانی روابط عمومی و ارتباطات در تقویم کشورمان بیانگر اهمیت و جایگاه والای روابط عمومی ، اطلاع رسانی و ارتباطات در مناسبات انسانی،سازمانی و اجتماعی در دنیای امروز است.

نهاد روابط عمومی می تواند با بهره گیری از فناوریهای نوین ارتباطی، پیشتاز نهضت مقابله با دیوان سالاری و طلیعه دار آرمان تکریم شهروندان باشد.

روابط عمومی با تلاشی آگاهانه موجب خلق جامعه ای انسانی تر بر مبنای همیاری گسترده تر است و گسترش دهنده ی ژرفای معنای عمیق انسانی است، بی شک این روز تداعی گر اهمیت و نقش روز افزون روابط عمومی در دنیای ارتباطات است که امروزه به قلب تپنده سازمانها در ابعاد گوناگون تبدیل شده است.

این روز در حقيقت فرصت ارزشمندي براي تقدير و تشكر از زحمات و تلاش‌های صادقانه سختکوشان عرصه ارتباطات و روابط عمومی است.

خدمات ارزشمند و كوشش خردمندانه دست اندركاران حوزه ارتباطات و روابط عمومي كه در جهت ایفای رسالت خطیر اطلاع رسانی و تنویر افکار عمومی و تسهیل خدمت رسانی به مردم گام بر می‌دارند قابل تقدير است.

شكي نيست مديران و كارشناسان روابط عمومي با اطلاع رساني و اطلاع يابي و انعکاس به موقع مسائل، مشکلات و نیازهای مخاطبین، مدیران را در فرآيند مهم تصميم گيري و تصميم سازي ياري مي نمايند و ما نيز قدردان اين تلاش حرفه اي و حساس روابط عمومي ها هستيم.

بیست و هفتم اردیبهشت ماه روز جهانی “روابط عمومی و ارتباطات” آغاز رویدادی از اخلاق، علم و هنر است. اینجانب روز روابط عمومی و ارتباطات را به مسئولان، کارشناسان، همکاران تلاشگر و سخت کوش روابط عمومی خصوصا در شهرداری اسدیه که با الهام از کوشش های خرمندانه، فعالیت های بی وفقه در ارایه اخبار و اطلاعات پیشقدم می شوند، تبریک و تهنیت عرض کرده و از خداوند قادر بلند مرتبه برای تمامی عزیزان، موفقیت و استقامت در راه خدمت رسانی را مسالت می نمایم.

مسعود صادقی

شهردار اسدیه