1 مرداد 1403 6:21 ق.ظ

لوگوی سایت شهرداری اسدیه

.

به گزارش روابط عمومی شهرداری اسدیه، به مناسبت هفته کار و کارگر نشست صمیمی شهردار اسدیه با کارگران خدوم شهرداری اسدیه برگزار شد.

مهندس مسعود صادقی ضمن تبریک هفته کار و کارگر و تقدیر و تشکر از زحمات پرسنل و کارگران واحد خدمات شهری در خصوص ارزش و اهمیت خدمت رسانی به شهروندان ، رعایت موارد بهداشتی و ایمنی وحفظ ادب و احترام متقابل نکاتی یادآور شد، و در خصوص مسائل کاری ، نظم و انضباط و حفظ نگهداری از وسایل و اموال عمومی مطالبی بیان نمودند.

وی افزود: حوزه خدمات شهری به نوعی خط مقدم مدیریت شهری محسوب می شود. صادقی این دیدار را فرصتی مناسب برای بیان دقیق نیازها و مشکلات این قشر زحمت کش دانست و تصریح کرد: کارگران حوزه خدمات شهری از زحمتکش ترین و پرتلاش ترین اقشار جامعه هستند که با وجود سختی و دشواری کار همواره با سخت کوشی و تلاش شبانه روزی در راستای ارائه خدمات به شهروندان عزیز حرکت می‌کنند.

صادقی شهردار اسدیه رضایت شهروندان را بالاترین افتخار برای مجموعه شهرداری خواند و افزود همه کارکنان شهرداری باید جلب رضایت شهروندان را در بالاترین اولویت فعالیت خود قرار دهند .

وی افزود اولین موردی که مردم با آن مواجه هستند و منعکس می کنند را برخورد خوب همکاران با شهروندان دانست و افزود امیدوارم روند تکریم ارباب رجوع ادامه دار باشد و در پایان کار همه ما سربلند باشیم که سربلندی ما هم افتخار و ارتقاء جایگاه شهر اسدیه خواهد بود صادقی در انتها خطاب به کارگران خدوم شهردار تاکید کرد: در جهت احقاق حق و حقوق شما قشر زحمتکش از هیچ کوششی دریغ نخوام کرد .

لازم به ذکر است شهردار اسدیه از هریک از پرسنل خواستار بیان مشکلات ودرخواسته هایشان شد که یک به یک به بیان موارد مربوط به خود پرداخته واز شهردار خواستار پیگیری مطالبات خود شدند.