2 تیر 1403 7:36 ب.ظ

لوگوی سایت شهرداری اسدیه

.

به گزارش روابط عمومی شهرداری اسدیه، همزمان با فرارسیدن ۹ اردیبهشت ماه روز شوراها، مهندس مسعود صادقی شهردار اسدیه با صدور پیامی این روز را تبریک گفت.

متن پیام به شرح ذیل می باشد

وَأَمْرُهُمْ شُورَى بَيْنَهُمْ

مشورت يکی از ارکان مهم سلامت تصميم گيری هاست. بنا به فرمايش پيامبر اعظم (ص) “هيچ قومی مشورت نکردند جز آنکه به بهترين امور هدايت يافتند”.

نهاد شورا زمینه‌ساز ترقی، تعالی و شکوفایی روستاها و شهرها و نشانه حاکمیت مردم در نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده و تشکیل شوراهای اسلامی در روستاها و شهرها به برکت خون پاک شهیدان این مرز و بوم در مسیر خدمت رسانی هر چه بهتر به آحاد مردم و موجب توفیقات روز افزون ایران اسلامی می‌گردد.

اصل شوراها یکی از اصول مترقی و روشن قانون اساسی است که برگرفته از آیات نورانی قرآن و احادیث پیامبر اکرم (ص) و سرچشمه های زلال آموزه های دینی ماست که به یمن استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی جامه عمل پوشیده است. بی شک شوراها بي واسطه ترين حلقه ارتباطي مردم با حاكميت و نماد تجلی خرد جمعی هستند.

نمادی از احترام و اکرام به شخصيت و هويت انسان و مردم عزيز ايران.

اینجانب اين روز با شکوه را به همه‌ی اعضای شوراهای اسلامی شهرها و روستاها به‌ ويژه به اعضای محترم شورای اسلامی شهر اسدیه که با وظيفه‌شناسی، همدلی و همزبانی در حل مشکلات شهر تلاش می‌نمايند و با امانت وکفايت برای نيل به جامعه‌ی شهروند مدار خالصانه کوشش می‌نمايند، تبريک و تهنيت عرض می نمايم.

امید که با همراهی شهروندان و مسئولین روز به روز این نهاد، بالنده تر و با تجربه تر از پیش در جهت ارائه خدمت خالصانه گام بردارد، از درگاه خداوند متعال موفقیت این تلاشگران عرصه اجتماعی را در مسیر خدمت رسانی صادقانه و خالصانه به شهروندان شریف اسدیه مسئلت می نمایم.

مسعود صادقی

شهردار اسدیه