4 خرداد 1403 1:17 ق.ظ

لوگوی سایت شهرداری اسدیه
شعار 1402

.

به گزارش روابط عمومی شهرداری اسدیه، مسعود صادقی شهردار اسدیه از پروژه های سطح شهر بازدید و از نزدیک در جریان مشکلات پروژه ها و پیشرفت فیزیکی آنها قرار گرفت.
شهردار اسدیه در حاشیه این بازدید، آگاهی یافتن از روند پیشرفت طرح‌های عمرانی سطح شهر و نحوه اجرای آنها را یکی از اهداف بازدیدهای میدانی عنوان کرد و گفت: با توکل به خدا و در سایه همدلی و همراهی پرسنل خدوم شهرداری، با تمام توان فعالیت های عمرانی و خدماتی را در سطح شهر دنبال خواهیم کرد ، مدیریت شهری همواره به پیشرفت پروژه ها در همه نقاط می اندیشد و مصمم است که فضای بهتری را برای شهروندان ایجاد کند.
صادقی هدف از این بازدید را اطلاع از میزان پیشرفت پروژه های در دست اجرا در سطح شهر بیان کرد و گفت : اجرای پروژه های عمرانی اقدامی ماندگار جهت توسعه و آبادانی شهر خواهد بود ، این مقام مسئول روند پیشرفت پروژه ها را مثبت ارزیابی کرد و از دست اندرکاران پروژه های مذکور خواست تا با تمام توان روند تکمیل پروژه ها را پیش برده تا تقدیم شهروندان فهیم شهر اسدیه نماییم.
لازم به ذکر است در جریان این بازدید شهردار اسدیه از تاسیسات شن ماسه شهرداری، لکه گیری و آسفالت معابر و گذرگاه های اصلی شهر و روند جدول گذاری و خیابان کشی در اراضی طرح مسکن ملی،همچنین ایجاد سرعتکاه در بلوار امام رضا(ع) بازدید کرد.