31 تیر 1403 8:54 ق.ظ

لوگوی سایت شهرداری اسدیه

.

به گزارش روابط عمومی شهرداری اسدیه،  مسعود صادقی شهردار اسدیه بیان کرد:  شهرداری اسدیه  همانند سال‌های گذشته به منظور برگزاری هرچه باشکوه‌تر راهپیمایی روز جهانی قدس تمهیدات ویژه‌ای را در نظر گرفته است.

وی افزود: فضاسازی و تزئین مسیر راهپیمایی، و آماده سازی محل برگزاری مراسم روز جهانی قدس قسمتی از برنامه‌های شهرداری است.

در حاشیه این راهپیمایی شهردار اسدیه  گفت: روز قدس ، روز انزجار عمومی از غاصبان فلسطین و دفاع از اسلام و ارزش های والای انسانی و روز اعلام حضور یکپارچه برای تحقق وعده الهی و فروپاشی رژیم اسرائیل و آزادی اولین قبله مسلمین جهان یعنی  قدس شریف است.

صادقی افزود:  ماهیت انقلاب اسلامی در تقابل با استکبار و ابرقدرت‌ها است از این‌رو یکی از رویکردهای مهم امام راحل (ره) که بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در پیش گرفته شد این بود که مسئله قدس شریف به مسئله جهان اسلام تبدیل شود.

 وی اضافه کرد: این حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس بار دیگر همبستگی ملت مسلمان خصوصاً ملت ایران با مسئله فلسطین و مبارزه با مستکبران جهان را در سایه بیداری ملت‌های مسلمان و آزادیخواه در منطقه و دنیا و همچنین خشم و انزجارمان را نسبت به رژیم غاصب قدس و حامیان استکباریش به نمایش گذاشت.

لازم به ذکر است: در این راهپیمایی شهردار و پرسنل شهرداری  با محکوم نمودن جنایت ها و تجاوز گری های رژیم غاصب اسراییل، باشعارهای دشمن شکن خود بار دیگر بر وفاداری و پایبندی خود به آرمانهای والای امام راحل و انقلاب اسلامی تاکیدی نمودند.