4 خرداد 1403 1:43 ق.ظ

لوگوی سایت شهرداری اسدیه
شعار 1402

.

مهنس رضا آدینه در جلسه امروز با جمعی از پرسنل شهرداری ضمن تقدیر وتشکر از زحمات پرسنل شهرداری افزود :

اینک وظایف شهرداری‌ها با توجه به گسترش شهرنشینی و افزایش درخواستها و انتظارات گوناگون شهروندان و سازمان ها برای ارائه خدمات مختلف، روز به روز گسترده‌تر می‌شود و شهرداری‌ها بیش از گذشته نیازمند برنامه ریزی های علمی و در عین حال عملی برای اداره موفق شهرها می باشند.
بديهي است كه نبايد از نقش تعامل بين دستگاهي نيز براي ارتقای سطح خدمات به مردم غافل شد و هرچه كه بين دستگاه‌ها با مديريت شهري ارتباط تنگاتنگ و با ديد حفظ مصالح عمومي جامعه شكل بگيرد قطعا توسعه و عمران شهرها به شكلي بهتر محقق خواهد شد و هر چه كه شهرداري‌ها و دهياري‌ها بتوانند در عرصه خدمت رساني به مردم و عمران و آباداني شهرها و روستاها به وظايف خود به شكل بهتري عمل كنند قطعا تاثير اين خدمات به صورت مستقيم متوجه مردم خواهد بود.
در این راستا نیز تمامی خادمین مردم در شهرداری و شورای اسلامی شهر اسدیه شبانه روزی در حال تلاش هستند تا از طریق برنامه ریزی و اجرای اقدامات جدید و عملی  شهر را مناسب زندگی و کار مردم نمایند.
اینجانب ضمن تبریک،  فرا رسيدن 14 تير ماه روز شهرداري و دهياري را به فعالان و همکاران عرصه مديريت شهري و روستايي تبريك گفته و اميدوارم  در سایه تلاش و همکاری فرابخشی بین دستگاه های اجرایی  و خدماتی کشور شاهد فرداهایی بهتر برای شهر و روستاهای ایران عزیز اسلامی باشیم.