1 مرداد 1403 6:23 ق.ظ

لوگوی سایت شهرداری اسدیه

.

به گزارش روابط عمومی شهرداری اسدیه، مسعود صادقی شهردار اسدیه بیان کرد: نهضت گسترده آسفالت در فاز دوم در سطح شهر به‌صورت ویژه و جهادی آغاز شده است.
وی تصریح کرد: شهرداری اسدیه در راستای توزیع عادلانه، افزایش خدمات و ارتقای سطح رفاه اجتماعی اقدامات گسترده‌ای انجام داده است که از جمله آن می‌توان به عملیات گسترده آسفالت در سال گذشته اشاره کرد.
شهردار اسدیه با بیان اینکه آسفالت‌ریزی معابر تا آسفالت تمام معابر خاکی و نیازمند ترمیم در دستور کار قرار دارد و جزو اولویت‌های شهرداری در سال جدید است، افزود: اجرای پروژه آسفالت‌ریزی معابر در محله‌های مختلف شهر با برنامه‌ریزی و شناسایی معابر آغاز شده است و این نهضت در سال ١۴٠٢ با شتاب بیشتری ادامه خواهد داشت.
صادقی خاطرنشان کرد: طرح نهضت آسفالت معابر شهر اسدیه در سه فاز انجام می شود که فاز اول در انتهای سال 1401 با ۲۵هزار مترمربع به پایان رسید. در فاز دوم که آغاز شده ما شاهد آسفالت 15هزار مترمربع خواهیم بود و ان شاالله فاز سوم در ماه های آینده آغاز خواهیم کرد.
وی در انتها افزود: اجرای پروژه آسفالت معابر با هدف بهبود چهره شهر، روان‌سازی تردد وسایل نقلیه و تأمین آرامش و آسایش شهروندان انجام می‌شود.