2 اسفند 1402 8:55 ب.ظ

لوگوی سایت شهرداری اسدیه
شعار 1402

.

به گزارش روابط عمومی شهرداری اسدیه، خلیلی رئیس کانون‌ پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان درمیان با حضور در دفتر شهردار اسدیه به برخی از مسائل فرهنگی، هنری ، اجتماعی در حوزه کودک و نوجوان پرداخت.
در این دیدار که صبح روز یک شنبه در دفتر شهردار اسدیه صورت گرفت رئیس کانون ضمن تبریک سال جدید و ایام پر خیر و برکت ماه مبارک رمضان به تشریح فعالیت های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان پرداخت.
وی کانون را نیروی محرک در اجرای برنامه‌ی جامع شهر و دوست دار کودک معرفی کرد و از پتانسیل اصلی و سرمایه نیروی کارآمد و متخصص کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان برای معرفی شهر سخن گفت.
خلیلی در خصوص طرح ها و برنامه های کانون که در سال جدید با توجه به شعار سال مهار تورم و رشد تولید برنامه ریزی و تدوین شده است و نیاز اساسی جامعه کودکان به بازی ، شادی و سرگرمی مطالبی را عنوان کرد و به برخی از مشکلات کانون که می توان با حمایت های شهردار و مجموعه شهرداری آن ها را مرتفع کرد،اشاره کرد.
مسعود صادقی شهردار اسدیه ضمن ابراز خرسندی از اين دیدار، بیان کرد: گسترش مشارکت فرهنگی بین کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و شهرداری اسدیه با تعامل نزدیک این دو نهاد فرهنگی و اجرایی و حیاتی، این دو سازمان را در رسیدن به اهداف یاد شده بیش از پیش یاری خواهد کرد.
شهردار اسدیه اظهار داشت: در مجموعه شهرداری ما نسبت به مباحث مرتبط با فرهنگ دقت و توجه بسیاری داریم و از آن جایی که کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان نقش مهمی در حوزه کودک و نوجوان بر عهده دارد ، در این راستا آمادگی شهرداری را به منظور همراهی و حمایت از این مجموعه اعلام می کنیم.
صادقی با بیان اینکه حوزه مدیریت شهری اسدیه می تواند با فضا سازی مناسب ، در راستای معرفی برنامه ها و اهداف کانون پرورش فکری کودکان با این مجموعه همکاری داشته باشد افزود: می توانیم از فضای تبلیغاتی سطح شهر به منظور جلب مشارکت های عمومی و آشناسازی بیشتر جامعه با فعالیت های کانون استفاده کرد.
وی در انتها فعالیت‌های مراکز فرهنگی‌هنری کانون را بسیار ارزشمند توصیف کرد و با توجه اهمیت اجرای برنامه‌های فرهنگی قول مساعد داد تا نهایت همکاری را در رابطه با رشد و شکوفایی کودکان و نوجوانان شهرستان داشته باشد.