31 تیر 1403 9:48 ق.ظ

لوگوی سایت شهرداری اسدیه

.

به گزارش روابط عمومی شهرداری اسدیه، اعضای شورای اسلامی شهر اسدیه به مناسبت فرا رسیدن سال جدید با شهردار اسدیه دیدار کردند.
صادقی شهردار اسدیه در جمع صمیمی اعضای شورا ضمن ارائه گزارشی از عملکرد شهرداری در حوزه های مختلف خدمات شهر، عمران، فضای سبز و تکریم ارباب رجوع و اشاره به افزایش صد در صدی بودجه شهرداری در سال ۱۴۰۲ ابراز امیدواری نمود درسال جدید با اهتمام، همدلی و حمایت شورای اسلامی پروژه های نیمه تمام تا هفته دولت آماده بهره برداری و افتتاح قرار بگیرد و استارت چند پروژه زیربنایی عمرانی دیگر در سطح شهر زده شود.
در ادامه مسعود صادقی از حمایتهای شایسته اعضا شورای اسلامی از مجموعه شهرداری تشکر کرد و ضمن ابراز امیدواری اذعان داشت: مدیریت شهری اسدیه باید فرمایش مقام معظم رهبری در خصوص شعار سال “مهار تورم ، رشد تولید” را سرلوحه امورات جاری قرار داده تا بتواند سالی موفق تر از سال گذشته در عرصه های عمرانی، فرهنگی، اجتماعی، مذهبی و از همه مهمتر “شهروندمداری”، داشته باشد.
وی اظهار داشت: با مشارکت و همراهی همه پرسنل شهرداری در سال گذشته کلیه مطالبات کارکنان در موعد مقرر و بدون تاخیر پرداخت و به لطف این عزیزان در پایان سال نیز در قالب پاداش از خدمات کلیه کارکنان اعم از کارگر و کارمند تجلیل به عمل آمد که در نوع خود در سطح شهرستان بی نظیر بود.
پس از سخنان شهردار،ابراهیم رحمانی رئیس شورای اسلامی نیز به نمایندگی از بقیه اعضای شورا، از زحمات شهردار و مجموعه شهرداری که علیرغم مشکلات اقتصادی، اولویت‌های مشخص شده و امورات شهرداری را در سال 1401 به نحو مطلوبی به سرانجام رساندند تشکر و قدردانی کرد.