1 مرداد 1403 6:28 ق.ظ

لوگوی سایت شهرداری اسدیه

.

به گزارش روابط عمومی شهرداری اسدیه، در این دیدار شهردار اسدیه ضمن تبریک سال نو و حلول ماه مبارک رمضان گزارشی از اقدامات شهرداری در سال 1401 ارائه نمود و افزود: با همکاری و حمایت بسیار خوب فرماندار محترم و شورای اسلامی شهر ، علی الرغم بودجه کم، اقدامات شایسته و کم نظیری در طول سال گذشته انجام شد که ماحصل آن اقدامات شاخصی چون بازسازی پارک وحدت ،ساخت میدان پیامبر اعظم ، فضاسازی شهری در ایام نوروز، آسفالت 40 هزارمترمربع از معابر شهری و…. بوده است.
وی ضمن تشریح اقدامات فرهنگی و اجتماعی بیان کرد: در زمینه فرهنگی ،اجتماعی و ورزشی فعالیت هایی در راستای افزایش شادی و نشاط شهروندان، فرهنگ سازی و آموزش های شهروندی انجام گرفته است.

مسعود صادقی به برخی از اقدامات استقبال از بهار اشاره نمود و افزود:گل کاری میادین و بلوارها، نصب المان های نوروزی، تنظیف و پاکسازی شهر از نخاله های ساختمانی و … از جمله اقدامات شهرداری در این راستا بوده است.
در پایان این دیدار فرجامی فر فرماندار شهرستان درمیان ضمن تقدیر از تلاش‌های مجموعه شهرداری، بیان کرد: شهرداری طی این یک سال اقدامات قابل قبولی در راستای خدمات رسانی ارائه نموده است که این امر رضایتمندی شهروندان را به همراه داشته است.