31 تیر 1403 8:40 ق.ظ

لوگوی سایت شهرداری اسدیه

.

به گزارش روابط عمومی شهرداری اسدیه، مسعود صادقی شهردار اسدیه طی پیامی فرا رسیدن سال جدید و نوروز باستانی را تبریک گفت.
بهار؛ هنگامه نو به نو شدن، رستاخیز طبیعت و پیام آور تحول و تازگی و یادآور بازگشت هستی به مبدأ آفرینش است ، جشن نکوداشت والاترین آیین های انسانی و میعادگاه آشتی، صلح، مهربانی، مودت و محبت است.
بهار طبیعت و قرآن از باشکوه ترین جلوه های خدا در جهان هستی است که می توان با تماشای آن راهی به سوی خدا یافت ، در پرتو آن جمال پروردگار را به تماشا نشست و با دیدن آن رحمت و محبت خداوند را به یاد آورد و آموخت چشمه مهر ایزد همواره به سوی آدمیان و همه موجودات سرازیر است .
در آغاز سال جدید آرزوی ما برای همه ی شهروندان در شهر مهربانی، زندگی در شهری ایمن و شاد وآباد و توسعه یافته که از جنس رویا و شعار نیست، بلکه اهداف برنامه‌ریزی شده‌ای هستند که در سال جدید با قاطعیت و پشتکار و مشارکت شهروندان در جهت تحقق آنها تلاش خواهیم کرد.

اینجانب به نوبه خود فرارسیدن بهار طبیعت و سال نو را به پیشگاه امام عصر(عج)، رهبر معظم انقلاب اسلامی،‌ ملت شریف ایران اسلامی به خصوص مردم ولایتمدار، شهیدپرور و انقلابی شهر اسدیه، خانواده معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان سرافراز تبریک عرض می‌نمایم و از درگاه خداوند تبارک و تعالی برای همگان سالی سرشار از رستگاری، سلامتی، شادکامی و رحمت و برکت خواستارم.
اینک در سال «مهار تورم، رشد تولید» از درگاه خداوند منان می‌خواهم، ملت سربلند ایران به ویژه شهروندان اسدیه را در پرتو توجهات حضرت ولی‌عصر (عج) و در سایه رهبری‌ داهیانه حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی) موفق و موید بدارد.