31 تیر 1403 9:50 ق.ظ

لوگوی سایت شهرداری اسدیه

.

به گزارش روابط عمومی شهرداری اسدیه، شهردار اسدیه از نصب بیش از ۱۸ المان‌ نوروزی در قالب طرح استقبال از بهار ۱۴۰۲ خبر داد.
شهردار اسدیه، با اعلام این خبر گفت: با توجه به رویکرد مدیریت شهری در تلطیف و ایجاد نشاط در فضاهای شهری در ایام نوروز، نصب المان‌های نوروزی در میادین و بلوارهای سطح شهر در دستور کار قرار دارد و تلاش می‌کنیم با وارد کردن هنر در زندگی روزمره ی شهروندان و تزریق لطافت و شادابی در معابر شهر، چهره ی شهر را متحول و زمینه ی افزایش نشاط و شادابی شهروندان و مسافران نوروزی را فراهم نماییم.
مسعود صادقی اظهار داشت: حس مکان بر ارزشها، نگرشها و به ویژه رفتار اجتماعی افراد در مکان تأثیر می گذارد و عاملی برای احساس امنیت، لذت و ادراک عاطفی و هویت مندی افراد می باشد و المانهای شهری به عنوان یکی از اصلی ترین اجزای شهر می تواند نقش به سزایی در ایجاد روابط عاطفی افراد با فضاهای شهری و به تبع آن ارتقای سرزندگی و پویایی این گونه فضاها ایفا نماید.
صادقی در پایان خاطر نشان کرد: علاوه بر نصب المان‌های جدید نوروزی، در راستای اجرای طرح استقبال از نوروز ۱۴۰۲ آذین‌بندی گسترده شهر، بازسازی و رنگ‌آمیزی معابر شهری ، نیز انجام شده است و امیدواریم با نصب المان‌های نوروزی به همراه گل‌کاری وسیع، بتوانیم فضای دلپذیر نوروزی را در سطح شهر فراهیم نماییم.