1 مرداد 1403 7:16 ق.ظ

لوگوی سایت شهرداری اسدیه

.

به گزارش روابط عمومی شهرداری اسدیه، مهندس عربی معاون میراث فرهنگی و گردشگری استان در این نشست مشترک بااشاره به برخی اقدامات انجام شده برای استقبال از میهمانان نوروزی، اظهار کرد: یکی از مهمترین برنامه‌هایی که برای این ایام پیش بینی شده، برپایی نوروزگاه‌ها با برنامه‌های در سطح شهرستان ها و استان است.
وی بااشاره به درپیش بودن تعطیلات نوروزی، اظهارکرد: هرساله ایام نوروز فرصت بسیار خوبی برای هنرمندان صنعتگر شهرستان و استان است که بتوانند بازار مناسبی برای فروش محصولاتشان داشته باشند.
وی ادامه داد: متاسفانه طی دوسال گذشته شیوع بیماری کرونا، این فرصت طلایی را از هنرمندان صنایع دستی استان گرفت و مشکلات اقتصادی را برای آنها بوجود آورد.
عربی با تاکید بر لزوم حمایت از هنرمندان شهرستان خواستار توجه و همراهی ویژه شهرداری جهت برپایی بازارچه نوروزی در سطح شهر اسدیه شد.
در ادامه شهردار اسدیه ضمن قدردانی از حضور معاون میراث فرهنگی و گردشگری استان اظهار کرد: باتوجه به اینکه در آستانه ایام نوروز هستیم شهرداری اسدیه در این ایام برنامه های متنوع فرهنگی واجتماعی و همچنین برپایی بازارچه صنایع دستی نوروزی را دارد.
وی خاطرنشان کرد: امروزه مشاغل خانگی و خرد، نقش بسیار زیادی در رفع معضل بیکاری ایفا می‌کند و نقش آن در رونق اقتصادی و تثبیت درآمد برای دهک‌های پایین اقتصادی جامعه و ایجاد فرصت‌های شغلی برای تمام فعالان اقتصادی محرز شده است،
صادقی در این نشست قول مساعد و همکاری لازم جهت برپایی بازارچه نوروزی در سطح شهر اسدیه را داد.
وی ادامه داد: با عنایت مسوولان و همکاری بانوان هنرمند و فعالان عرصه صنایع دستی، بازارچه صنایع دستی را در ایام نوروز جهت استقبال از مسافرین در محل پارک خطی از ۲۵ اسفند لغایت ۱۵ فروردین ۱۴۰۲ خواهیم داشت.