31 تیر 1403 8:47 ق.ظ

لوگوی سایت شهرداری اسدیه

.

به گزارش روابط عمومی شهرداری اسدیه، به مناسبت فرارسیدن نیمه شعبان و خجسته میلاد با سعادت یگانه منجی عالم بشریت، ستاره سپهر ولایت، عدل گستر گیتی، حضرت ولیعصر(عج)، جشن بزرگی توسط شهرداری و شورای اسلامی شهر اسدیه و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان درمیان برگزار شد.
فرجامی فرد فرماندار شهرستان درمیان در ابتدای این جلسه ضمن تبریک ایام فرارسیدن نیمه شعبان از شهردار و مجموعه شهرداری و شورای شهر اسدیه به منظور برپایی برنامه های متنوع در مناسبت های مختلف در طول سال قدردانی کرد.
صادقی شهردار اسدیه نیز در ادامه بیان کرد: این شهرداری در برپایی بسیاری از رخدادها و برنامه های مناسبتی-مذهبی، جشن های ملی و اعیاد مذهبی در سطح شهر مشارکت فعال دارد.
صادقی، ادامه داد: به همین منظور امسال نیز با مشارکت شهرداری در اعیاد شعبانیه و جشن بزرگ نیمه شعبان و به مناسبت میلاد یگانه منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود(عج) برنامه هایی چون برپایی مراسم های مولودی خوانی، ایستگاه های صلواتی، توزیع شربت و شیرینی در تمامی مناطق سطح شهر برگزار شد.
شهردار اسدیه در پایان اظهار کرد:امروزه سرمایه گذاری در بخش های اجتماعی و فرهنگی در جامعه نقش بسیار حائز اهمیتی دارد که در همین راستا شهرداری ها علاوه بر اقدامات عمرانی و اجرایی در سطح شهرها، به برنامه ریزی و سرمایه گذاری در حوزه مسائل اجتماعی، فرهنگی و هنری و حضور و مشارکت در این زمینه ها و برپایی برنامه های ملی و مذهبی به عنوان یکی از وظایف ذاتی و لاینفک می پردازند.