31 تیر 1403 8:31 ق.ظ

لوگوی سایت شهرداری اسدیه

.

به گزارش روابط عمومی شهرداری اسدیه، دهمین جلسه شورای اداری شهرستان درمیان به ریاست فرجامی فرد فرماندار شهرستان و با حضور خزاعی امام جمعه شهرستان، امینی نسب معاون سیاسی فرماندار ،مطلبی پور معاون عمرانی فرماندار ، بشیری فرمانده سپاه شهرستان،حسینی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان ، صادقی شهردار اسدیه و سایر مدیران شهرستانی در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

فرماندار شهرستان درمیان در سخنانی ضمن عرض تبریک روز جوان و نیمه شعبان به جنگ تمام عیار دشمن بر علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی که امروزه در جبهه اقتصادی بیشتر نمود پیدا کرده است اشاره نمود و افزود اتاق فرمان آشوب و جنگ ارزی از یک مرکز بر علیه نظام هدایت می شود که با حضور گسترده مردم در ۲۲ بهمن شکست خوردند و همیشه نیز بر دور شکست خواهند بود.

در انتهای جلسه شورای اداری نیز تفاهم نامه ۴ خطی شهرداری اسدیه ، بهزیستی شهرستان، فرماندهی انتظامی شهرستان و شبکه بهداشت و درمان پیرامون کاهش آسیب های اجتماعی مورد تایید فرماندار قرار گرفت و رسما اجرای آن آغاز گردید.

مسعود صادقی شهردار اسدیه: با بیان اینکه ریشه بسیاری از آسیب‌های اجتماعی، مسائل فرهنگی است، بر فرهنگ شهروندی به‌عنوان یک اقدام زیربنایی تأکید و تصریح کرد: همگام با پیشرفت و جهش عمرانی، ارتقای فرهنگ شهروندی را نیز دنبال می‌کنیم.
شهردار اسدیه متذکر شد: توجه به مسائل و مشکلات فرهنگی و اجتماعی موجب توسعه خواهد شد.