4 خرداد 1403 3:24 ق.ظ

لوگوی سایت شهرداری اسدیه
شعار 1402

.

به گزارش روابط عمومی شهرداری اسدیه، عملیات رفع ناهمواری های سطوح آسفالتی و ترمیم فرسودگی آن به منظور ارتقا کیفی خدمات شهری و آماده سازی شهر در جهت رفاه حال شهروندان در قالب ترمیم ، زیرسازی های نقطه ای و لکه گیری آسفالت به صورت گسترده در سطح شهر به همت نیروهای فعال در حوزه های خدمات شهری، نقلیه و کارخانه آسفالت روزانه در حال اجراست.

شهردار اسدیه با بیان اینکه خدمات‌رسانی و تسهیل در عبور و مرور شهروندان در معابر سطح شهر یکی از مهم‌ترین وظایف شهرداری محسوب می‌شود، افزود: در این راستا پیاده‌روسازی و جدول‌گذاری ازجمله فعالیت‌های آینده درشهرداری خواهد بود.
صادقی اضافه کرد: به منظور زیباسازی منظر شهری و افزایش ایمنی تردد خودروها و عابران پیاده در سطح معابر، طرح استقبال از بهار 1402 در حوزه فنی و عمرانی در موضوعات لکه گیری آسفالت و مرمت نوارهای حفاری، دریچه، مرمت پیاده رو، لکه گیری مکانیزه و دستی و مرمت جداول در دستور کار قرار گرفته است و در این طرح و در آستانه عید نوروز خیابان‌ها و معابری که نیاز به ترمیم و بهسازی دارند با اولویت‌بندی لکه گیری و آسفالت خواهد شد.
وی با اشاره به وضعیت نامناسب قسمت‌هایی از آسفالت کوچه‌ها و خیابان‌های شهر که توسط ادارات خدمات رسان جهت انشعابات حفاری شده است، خاطرنشان ساخت: مجموعه مدیریت شهری در صدد است تا با اجرای این گونه اقدامات و فعالیت‌ها بهسازی فضاها و زیرساخت‌های شهری و خدمات رسانی بهتر به شهروندان را دنبال نماید.

صادقی در ادامه افزود: پروژه ۳۵هزار متری آسفالت در روزهای پایانی سال برای بهبود وضعیت معابر و نیز زیباسازی شهر با رعایت اصول فنی و زیرسازی‌های لازم باکیفیت مطلوب جهت روان‌سازی تردد شهروندان و ارتقاء کیفی معابر انجام می‌شود.