31 تیر 1403 8:41 ق.ظ

لوگوی سایت شهرداری اسدیه

.

به گزارش روابط عمومی شهرداری اسدیه، در راستای برنامه ارزیابی عملکرد شهرداری ها و شورای های اسلامی شهرهای استان ، مهندس صفری مدیرکل دفتر امور شهری به همراه کارشناسان دفتر امور شهری و شوراهای استانداری خراسان جنوبی از شهر و شهرداری اسدیه بازدید نمودند.
مسعود صادقی شهردار اسدیه به ارائه گزارشی از اقدامات و فعالیت های شهرداری در این مدت کوتاه تصدی مدیریت شهری اسدیه پرداخت و افزود: پروژه های در دست اجرا با سرعت بیشتری ادامه خواهند یافت.
وی تصریح کرد: امیدواریم با تلاش مضاعف و برنامه ریزی، کلیه پروژه ها هرچه زودتر و به نحو احسن جهت خدمات دهی و استفاده شهروندان به بهره برداری کامل برسند..
شهردار اسدیه به وضعیت نابسامان معیشت کارکنان در سنوات قبل و دوره های قبل شهرداری اشاره کرد و افزود: با برنامه ریزی هایی که انجام دادیم با توکل بر خداوند در این مدت توانستیم حقوق و مزایا و اضافه کاری ماهیانه را به موقع پرداخت نمائیم زیرا این مولفه باعث تشویق کارکنان و افزايش انگیزه آنها برای بهره وری بیشتر خواهد شد.
مهندس صفری مدیرکل امور شهری استانداری ضمن تشکر از خدمات چند ماهه شهردار اسدیه تصریح کرد : در بازدیدی که به اتفاق شهردار اسدیه از سطح شهر و پروژه های در دست اجراء داشتیم با روند رو به جلویی روبرو شدیم که جای تقدیر و تشکر دارد
ایشان پس از بازدید و بررسی عملکرد تیم ارزیاب اعلام رضایت از وضعیت شهرداری در تمام جوانبی که مورد ارزیابی قرار گرفته بود را داشتند و از زحمات بی شائبه پرسنل قدردانی و از روند حاکم بر بخش های مورد بازدید ابراز خرسندی نمود.