1 مرداد 1403 5:42 ق.ظ

لوگوی سایت شهرداری اسدیه

.

به گزارش روابط عمومی شهرداری اسدیه، به مناسبت دهه مبارک فجر و در راستای طرح خدمت رسانی و پاسخگویی مسئولان ادارات و سازمان های دولتی به مردم دیدار چهره به چهره شهردار اسدیه با شهروندان در مسجد محمد رسوالله تحت عنوان میز خدمت با هدف بررسی مشکلات و پاسخگویی مسئولان به نیازهای مردم، سرعت بخشی و ارتقا کمی و کیفی سطح خدمات برگزار شد.
شهردار اسدیه بیان کرد: میز خدمت در راستای خدمت رسانی به شهروندان است و آنها می توانند به دور از بروکراسی زمان دار اداری مسائل و مشکلات خود را با مدیران در میان بگذارند و بی شک پاسخگویی صحیح و رفع مشکلات و درخواست شهروندان یکی از رویکردهای جدی و اساسی مدیریت شهری است .
صادقی تصریح کرد: تسهیل در ارائه خدمات شهری به شهروندان از مهمترین وظایف شهرداری است و بی تردید این موضوع منجر به ارتقاء خدمات و رضایت مندی مردم خواهد شد.
گفتنی است این اقدام در راستای ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و با هدف تکریم ارباب رجوع و پاسخگویی به پرسش های مردمی پیرامون مسایل و موضوعات مختلف شهری،انجام شد
شایان ذکر است میز خدمت مدیریت شهری اسدیه از ساعت 11 تا ۱۳ برپا بود و شهروندان به صورت مستقیم و بدون نیاز به داشتن وقت قبلی مشکلات خودشان را مطرح کردند.