4 خرداد 1403 2:03 ق.ظ

لوگوی سایت شهرداری اسدیه
شعار 1402

.

به گزارش روابط عمومی شهرداری اسدیه، به مناسبت آغاز ایام الله دهه فجر مراسم افتتاح المان شهدای گمنام شهر اسدیه و بهسازی پارک وحدت با حضور فرماندار درمیان،شهردار اسدیه و جمعی از مسئولان شهرستان برگزار شد. مسعود صادقی در این مراسم بیان کرد: ما مدیون خون شهدا هستیم و باید تلاش کنیم اهداف و دلاوری‌های شهدا در هشت سال دفاع مقدس را به نسل‌های بعد منتقل کنیم.

صادقی شهردار اسدیه بیان کرد: احیا و بهسازی پارک وحدت باهدف زیباسازی بصری فضاهای شهری و توسعه مسیر پیاده‌روی شهروندان انجام‌ شده است.

وی با اشاره به اینکه عملیات بهسازی پارک وحدت در 17000 هزار متر مربع انجام شده است افزود: در این عملیات تکمیل و بهسازی المان شهدای گمنام ، احداث نمازخانه پارک به متراژ 60 مترمربع ،نصب صندلی و سطل زباله،ترمیم سنگ فرش های معابر ،بهسازی سیستم روشنایی پارک و نصب برج نوری به همت و تلاش شبانه روزی نیروهای خدوم شهرداری انجام گردیده است.

صادقی شهردار اسدیه در این مراسم بیان کرد: برای این عملیات بیش از 2 میلیارد تومان هزینه شده است.

وی تاکید کرد: عملیات بهسازی پارک وحدت یکی از خواسته های بحق شهروندان عزیز بوده است که امروز به لطف خدا و ایام مبارک دهه فجر با پشتکار نیروهای شهرداری به پایان رسید و امروز شاهد بهره برداری این پروژه هستیم.

این مسئول تصریح کرد: رسیدگی به پارک‌ها و بوستان‌های سطح شهر، علاوه بر تغییر چهره مناطق، منجر به افزایش آرامش روانی شهروندان می‌شود.

پخش در اخبار استان خراسان جنوبی

https://www.borna.news/fa/tiny/news-1431161