1 مرداد 1403 6:01 ق.ظ

لوگوی سایت شهرداری اسدیه

.

به گزارش روابط عمومی شهرداری اسدیه، در آستانه سالروز ورود تاریخی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی به میهن اسلامی و آغاز ایام الله دهه مبارک فجر،مسعود صادقی شهردار اسدیه پیامی صادر کرد. متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

جاء الحق و زهق الباطل ان الباطل کان زهوقا
پیروزی انقلاب اسلامی، فجری بود که دامن افق‌ها را روشن ساخت و پرده‌های ظلمت شرق و غرب را از هم درید و ایران را نورباران کرد، دهه فجر، تجلی شکوهمند حماسه و سرافرازی ملتی است که در عصر اسارت انسان صفحه‌ای زرین را در تاریخ حیات آدمی گشود و فریاد خداخواهی، معنویت، آزادی و استقلال را در گوش و جان جهانیان طنین‌انداز کرد. این ایام عزیز و فرخنده، فرصتی است بس غنیمت که بدانیم مرهون شهدای گران‌قدر و عزیزی هستیم که درخت تناور این انقلاب با خون آنان سیراب گردیده است.

اینک در چهل و چهارمین سالگرد انقلاب اسلامی، مهمترین نیاز کشور وحدت ملي است، لذا براي فائق آمدن بر هر كاستي و مشكلات در همه عرصه ها به همبستگي و همدلي نيازمنديم و ايران اسلامي نماد امنيت و اقتدار است و اين اقتدار و موقعيت فاخر بر آمده از تداوم راه امام (ره)، لبيك به فرمايشات مقام معظم رهبري (مد ظله العالی) و خون شهداء، وحدت ملي و انسجام اسلامي، قدرت علمي و امنيت كشور است.
انقلاب اسلامی در ایستگاه چهل و چهار‌سالگی، دستاوردهای کم‌نظیر و ارزشمندی در کارنامۀ چهار دهۀ مجاهدت و تلاش در حوزه‌های مختلف می‌بیند، اما قطعا روح بزرگ و ملکوتی امام راحل، شهدای سرافراز انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی، فراتر از آن نظاره‌گر تلاش همه در ساختن جامعۀ مطلوب برای نجیب‌ترین مردمان جهان هستند.
شهرداری شهر اسدیه در بیش از سه دهه از گذشت انقلاب توفیق خدمتی صادقانه و اجرای پروژه‌های عمرانی بیشماری در راستای فراهم آوردن رفاه شهروندان و آبادانی این شهر و دیار داشته و امیدواریم در سال‌هایی که پیش رو داریم خدمتگزارانی دلسوز و متعهد برای مردم شهر اسدیه باشیم.
از خداوند متعال خواهانم که توفیق احیای همیشگی و پاسداشت ارزشهای بزرگ انقلاب اسلامی را به همه ما عنایت فرماید.

مسعود صادقی
شهردار اسدیه