1 مرداد 1403 5:53 ق.ظ

لوگوی سایت شهرداری اسدیه

.

به گزارش روابط عمومی شهرداری اسدیه، جلسه شورای ترافیک شهرستان درمیان به ریاست فرجامی فرد فرماندار شهرستان و با حضور مطلبی پور معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار، بشیری فرمانده سپاه شهرستان ،بخشداران ، شهردار اسدیه و شهرداران تابعه و سایر اعضای شورای ترافیک در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
در این جلسه درباره نقاط حادثه خیز و راه هایی که نیاز به ترمیم دارندتصمیم گیری شدو مقرر شد ادارات با رایزنی های استانی و ملی خود جهت تامین اعتبار اصلاح معابر شهری و برون شهری را در اولویت برنامه های خود قرار دهند و اجرای پروژه های مربوط به راه ها و حفاری های سطح شهرها و جاده ها با هماهنگی پلیس راه ، پلیس راهور و شهرداری ها صورت گیرد تا از حوادث ترافیکی و ایجاد مشکلات برای مردم جلوگیری شود.
صادقی شهردار اسدیه به مقوله فرهنگ سازی در ترافیک اشاره و خاطرنشان کرد: ترافیک مسئله چندوجهی است که بعد رفتار و فرهنگ ترافیکی آن بسیار حائز اهمیت است و باید مورد توجه قرار گیرد. هرچند برای ایجاد این فرهنگ ترافیکی باید زیرساخت مربوط به آن نیز فراهم شود.

شهردار اسدیه بیان کرد: خط کشی معابر، علاوه بر زیبایی محیطی ،تاثیر بسزایی در کاهش بار ترافیکی معابر و خیابان ها دارد. به همین منظور برای ساماندهی ترافیکی و زیباسازی معابر شهر، خط کشی در معابر و خیابانهای سطح شهر توسط شهرداری اسدیه انجام گرفته است.

وی خاطر نشان کرد:‌ خط کشی معابر یکی از اقدامات اصلی حوزه حمل و نقل و ترافیک است که با هدف افزایش ضریب ایمنی، تسریع و تسهیل در تردد خودروها، ساماندهی ترافیک، منظم کردن حرکت وسایل نقلیه و آگاهی دادن به رانندگان در خیابان‌های سطح حوزه مطابق اصول استاندارد انجام می‏شود.

نماینده عالی دولت در این جلسه با اشاره به بارش برف گذشته در سطح شهرستان از اقدامات صورت گرفته توسط شهرداری اسدیه به صورت ویژه تشکر و از سایر ارگان های خدمت رسان قدردانی کرد و خواستار تعامل بیشتر دستگاه های مرتبط در حوزه ترافیک در جهت ایمن سازی راه های درون و برون شهری شد.