4 خرداد 1403 1:42 ق.ظ

لوگوی سایت شهرداری اسدیه
شعار 1402

.

به گزارش روابط عمومی شهرداری اسدیه، در پی بارش برف امروز در راستای بررسی سیستم گرمایشی و معابر منتهی به محل برگزاری کنکور سراسری فرماندار شهرستان بهمراه شهردار اسدیه و مسئولین آموزش و پرورش از محل برگزاری آزمون سراسری کنکور بازدید کردند.
در این بازدید شهردار اسدیه ضمن ارائه گزارشی از روند عملیات برف روبی و نمک پاشی در سطح شهر اسدیه بیان کرد: در نخستین ساعات کارکنان شهرداری بصورت مستمر عملیات برف روبی و یخ زدایی انجام دادند و در مرحله دوم عملیات شن پاشی و نمک پاشی انجام خواهد شد.
وی تصریح کرد: جهت رفاه حال داوطلبان و جلوگیری از نگرانی خانواده ها تمامی مسیرهای منتهی به محل برگزاری آزمون پاکسازی خواهد شد که داوطلبان دغدغه ای نداشته باشند.
صادقی بیان کرد: کلیه نیروهای شهرداری در روزهای پنج شنبه و جمعه بصورت آماده باش کامل خواهند بود و آتش نشانی در ساعات اولیه آزمون در محل مستقر خواهد بود.
شهردار اسدیه با آرزوی موفقیت برای تمامی داوطلبان رشته های مختلف و خدا قوت به والدین آنها که زمینه را برای حضور و شرکت آنها در این رقابت فراهم کردند، گفت: والدین داوطلبان اطمینان خاطر داشته باشند که شرایط برای رفتن به محل آزمون فراهم شده است.
لازم به ذکر است شهردار اسدیه باتوجه به احتمال بارش های پراکنده دستور داد برای جلوگیری از خسارت و خطرات احتمالی نیروهای خدمات شهری شهرداری هم بصورت آماده باش کامل در روزهای پایانی هفته در محل کار خود مستقر باشند.