16 بهمن 1401 6:05 ب.ظ

لوگوی سایت شهرداری اسدیه
رهبری

.

به گزارش روابط عمومی شهرداری اسدیه، مسعود صادقی شهردار اسدیه بیان کرد: باتوجه به پیش بینی هواشناسی در خصوص کاهش دما و بارش برف ، با برنامه‌ریزی‌های به‌عمل آمده نیروها روز گذشته قبل از آغاز بارش برف در آماده‌باش بوده و امروز بلافاصله عملیات برف‌روبی آغاز شد و مشکل چندانی برای تردد خودروها وجود نداشت و سعی کردیم همزمان با معابر اصلی معابر فرعی را نیز برف‌روبی کنیم.
صادقی اضافه کرد: جهت رفاه حال شهروندان در ساعات اولیه آغازعملیات برف روبی جلوی مراکز درمانی،مساجد و بوستان ها، سطوح شیب دار که احتمال یخ زدگی داشتند در اولیت قرار دادیم.
مسعود صادقی با بیان اینکه بارش برف ظرف شبانه روز گذشته منجر به ایجاد شور و نشاط شهروندان شده است، افزود: شهرداری در راستای رفاه حال شهروندان ضمن پاکسازی معابر اصلی شهر از برف، تلاش دارد تا نسبت به برف روبی و بلافاصله نمک پاشی و شن پاشی در خیابان های فرعی نیز اقدام کند.
وی اضافه کرد علاوه بر برف روبی معابر، مقدار برف دپو شده نیازمند جمع آوری، انتقال و تخلیه است لذا به جهت تسریع در پاکسازی کوچه‌ها و معابر نیازمند صبوری و همکاری شهروندان عزیز هستیم.
شهردار اسدیه از مردم خواست تا از پارک کردن خودرو در حاشیه خیابان ها و ریختن برف در معابر و کوچه ها و همچنین تردد غیر ضروری وسائل نقلیه در سطح شهر خودداری کرده و با نیروهای خدماتی شهرداری همکاری کنند.
لازم به ذکر است در حاشیه این بازدید فرماندار شهرستان درمیان ضمن عرض خداقوت به کارکنان شهرداری به یاری کارکنان خدوم شهرداری پیوست.

تازه ترین اخبار