1 مرداد 1403 6:54 ق.ظ

لوگوی سایت شهرداری اسدیه

.

به گزارش روابط عمومی شهرداری اسدیه، مسعود صادقی شهردار اسدیه بیان کرد: باتوجه به پیش بینی هواشناسی در خصوص کاهش دما و بارش برف ، با برنامه‌ریزی‌های به‌عمل آمده نیروها روز گذشته قبل از آغاز بارش برف در آماده‌باش بوده و امروز بلافاصله عملیات برف‌روبی آغاز شد و مشکل چندانی برای تردد خودروها وجود نداشت و سعی کردیم همزمان با معابر اصلی معابر فرعی را نیز برف‌روبی کنیم.
صادقی اضافه کرد: جهت رفاه حال شهروندان در ساعات اولیه آغازعملیات برف روبی جلوی مراکز درمانی،مساجد و بوستان ها، سطوح شیب دار که احتمال یخ زدگی داشتند در اولیت قرار دادیم.
مسعود صادقی با بیان اینکه بارش برف ظرف شبانه روز گذشته منجر به ایجاد شور و نشاط شهروندان شده است، افزود: شهرداری در راستای رفاه حال شهروندان ضمن پاکسازی معابر اصلی شهر از برف، تلاش دارد تا نسبت به برف روبی و بلافاصله نمک پاشی و شن پاشی در خیابان های فرعی نیز اقدام کند.
وی اضافه کرد علاوه بر برف روبی معابر، مقدار برف دپو شده نیازمند جمع آوری، انتقال و تخلیه است لذا به جهت تسریع در پاکسازی کوچه‌ها و معابر نیازمند صبوری و همکاری شهروندان عزیز هستیم.
شهردار اسدیه از مردم خواست تا از پارک کردن خودرو در حاشیه خیابان ها و ریختن برف در معابر و کوچه ها و همچنین تردد غیر ضروری وسائل نقلیه در سطح شهر خودداری کرده و با نیروهای خدماتی شهرداری همکاری کنند.
لازم به ذکر است در حاشیه این بازدید فرماندار شهرستان درمیان ضمن عرض خداقوت به کارکنان شهرداری به یاری کارکنان خدوم شهرداری پیوست.