2 تیر 1403 9:17 ب.ظ

لوگوی سایت شهرداری اسدیه

.

به گزارش روابط عمومی شهرداری اسدیه، جلسه شورای آموزش پرورش شهرستان با محوریت برنامه ریزی برای برگزاری کنکور سراسری به ریاست فرجامی فرد فرماندار شهرستان درمیان و با حضور مسعود صادقی شهردار اسدیه و سایر اعضا در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
مسعود صادقی شهردار اسدیه با اشاره به زمان برگزاری کنکور سراسری در دو روز آخر هفته اظهار داشت: شهرداری اسدیه از چند روز گذشته بعد از بازدید از محل ورودی کنکور سراسری طی عملیاتی نسبت به مناسب سازی و پاکسازی مسیر و محوطه محل برگزاری کنکورسراسری اقدام نمود.
شهردار اسدیه بیان کرد:باتوجه به برودت هوا و هشدارهای هواشناسی و بارش برف مجموعه شهرداری تمام مسیرهای منتهی به محل برگزاری کنکور سراسری را پاکسازی خواهد نمود لذا داوطلبان و خانواده ها در این رابطه هیج نگرانی نداشته باشند.
وی با توجه به اینکه داوطلبان کنکور در شهرستان درمیان روزی آینده سازان این شهر و حتی کشورشان خواهند شد افزود: این شهرداری برخود وظیفه دانست که محیط تمیز و آرام را برای این عزیزان تامین کند بنابراین نظافت مسیر، پاکسازی ورودی ، استقرار آتش نشانی و حضور نیروهای آتش نشانی را در اولویت کاری خود قرار داد.

صادقی در پایان برای کلیه داوطلبان کنکور علی الخصوص آینده سازان شهرستان درمیان موفقیت با کسب رتبه‌ های برتر را از خداوند منان مسئلت نمود.