3 مرداد 1403 8:14 ق.ظ

لوگوی سایت شهرداری اسدیه

.

به گزارش روابط عمومی شهرداری اسدیه، مسعود صادقي با اعلام این خبر گفت: با توجه به بارش برف هفته گذشته که شهر را سفید پوش کرد، نیروهای خدمات شهری به صورت شبانه روز آماده باش بودند و علاوه بر معابر و خیابان ها، مسیرهای بوستان های سطح شهر را نیز پاکسازی نمودند.
به گفته وی ، تمامی مدیران و کارگران از آغاز بارش های زمستانی در حالت آماده باش قرار داشتند و طی چند روز اخیر با به کارگیری تعداد شش دستگاه از ماشین آلات سنگین و نیمه سنگین نمک پاشی و برف روبی معابر اصلی و فرعی را به پیش بردند.
شهردار اسدیه با اشاره به اینکه پانزده نفر نیروی خدماتی در امر برف روبی مشغول خدمت هستند ، تصریح کرد: درمجموع از شروع بارش ها در اسدیه حدود ۱۰۰تن نمک و شن برای پاکسازی و برف روبی معابر سطح حوزه استفاده شده است.
صادقی افزود: معابر اصلی و خیابانهای پر تردد به دلیل خطر لغزش خودروها در اولویت برف روبی و نمک پاشی قرار گرفتند که با تلاش پرسنل زحمت کش شهرداری آماده استفاده شهروندان گردید.

در این بازدید مشکلات سطح معابر و پاکسازی و برف روبی معابر شهر خصوصا خیابان های فرعی در دستور کار تيم برف‌روبی شهرداری قرار گرفت.

وی بارش برف را نعمت پربرکت الهی توصیف کرد و افزود: خادمین مردم شریف و قدرشناس شهر اسدیه در مجموعه شهرداری با آماده‌باش کامل در خدمت ایمنی عبور و مرور هستند و شهروندان عزیز نیز با رعایت یک سری مسائل ایمنی و عدم انباشت برف جمع‌آوری شده از حیاط و پشت‌بام‌ها در معابر عمومی، می‌توانند ضمن بهره‌مندی از این موهبت الهی مانع از وقوع حوادث و مشکلات برای سایر شهروندان باشند.

لازم به ذکر است صادقی شهردار اسدیه امروز بصورت سرزده از عملیات برف روبی و نمک پاشی خیابان های اصلی و فرعی بازدید کرد.