1 مرداد 1403 6:02 ق.ظ

لوگوی سایت شهرداری اسدیه

.

بسم الله الرحمن الرحیم
«اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ»

نام گذاری سالروز ولادت حضرت فاطمه(سلام الله علیها) به نام روز زن نشان دهنده اهمیت نقش زن در ایران اسلامی و جایگاه انسانی اوست.
بی‌شک نقش سازنده‌ زنان ایرانی در تمامی عرصه‌های توسعه اعم از علمی، فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و اجتماعی بی‌بدیل و لایق تحسین است، از این رو باید کوشید تا از یک سو با رفع موانع و کشف توانمندی‌های عظیم آنان، زمینه حضور چشمگیر و تأثیرگذار این بخش از سرمایه انسانی جامعه را در توسعه کشور فراهم نمود و از سوی دیگر، نقش وصف‌ناپذیر آنان در مدیریت کانون خانواده را مورد توجه قرار داده و ارج نهاد.
میلاد پربرکت بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) بهانه ای است، برای قدردانی از همراهان همیشگی، زنانی که در کنار نقش پراهمیت خود در خانواده دوشادوش مردان در جامعه گام برمی دارند و یک لحظه سکون و ایستایی را برخود نمی پسندند، مادرانی که شهدای راه حق و فضیلت از دامان آنان رو به سوی شهادت گام برداشتند تا پرچم عزت، شرف و مردانگی برای همیشه در اهتزاز بماند.
حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) عطیه ای الهی است که درکِ ژرفای اقیانوس فضایلش در توان ما نیست، جایگاه رفیع او خیره کننده دیدگان هر صاحب بصیرتی است که توان هر بیان و کلامی را از انسان می ستاند.
اینجانب ضمن تبریک این روز خجسته به همه بانوان کشور به ویژه بانوان همکار در مجموعه شهرداری، امیدوارم همه ما توفیق بهره‌گیری از زلال معنویت حضرت صدیقه (سلام الله علیها) را داشته باشیم و محیط کار و جامعه مان از عطر وجود آن بی بدیل خلقت معطر شود و از خداوند متعال خواستارم زنان این مرزو بوم همچون گذشته افتخارآفرین و پرشور و شعور در صحنه مهرورزی درخانواده و خدمت به اجتماع بیش از پیش موفق و سربلند باشند.

مسعود صادقی شهردار اسدیه