4 خرداد 1403 1:36 ق.ظ

لوگوی سایت شهرداری اسدیه
شعار 1402

.

به گزارش روابط عمومی شهرداری اسدیه در پی پیش بینی هواشناسی و برودت هوا در استان همچنین کاهش شدید دما امروز صبح جلسه فوق العاده ستاد مدیریت بحران شهرستان درمیان به ریاست مطلبی پور معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار و سایر اعضا ستاد مدیریت بحران با هدف هماهنگی تمهیدات لازم و آمادگی دستگاه های اجرایی در صورت بارندگی های احتمالی در محل سالن جلسات فرمانداری شهرستان درمیان برگزار شد.
شهردار اسدیه در این جلسه بر لزوم هماهنگی لازم بین اعضا در زمان وقوع هر گونه حادثه ای تاکید کرد و افزود: با اهتمام بیشتری برای مدیریت بارش‌های پیش رو آماده هستیم.
وی با تاکید بر آماده‌ باش شهرداری به مانورهای انجام شده در این راستا اشاره و تصریح کرد: با همت و درایت، همه تلاش خود را انجام می‌دهیم تا مساله‌ای برای مردم به‌وجود نیاید.
صادقی اضافه کرد: در صورت بروز هرگونه مخاطره در سطح شهرستان آمادگی داریم با اداره راهداری در خصوص محورهای مواصلاتی همکاری کنیم.
در ادامه دستگاه های مسئول موظف به انجام سایر اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از ورود خسارات ناشی از بارندگی های احتمالی شدند. همچنین مقرر شد؛ شهرداری ها در شهر ها و بخشداران از طریق دهیاران در روستاها اطلاع رسانی لازم برای انجام اقدامات پیشگیرانه برای کاهش حوادث و مخاطرات ناشی از بارندگی های احتمالی را انجام دهند.